Освіта - скарб; праця - ключ до нього

Відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти при використанні технічних засобів навчання під час заняття види навчальної діяльності чергуються.

В умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру безперервна тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання у синхронному форматі не повинна перевищувати для учнів:

  • 1- 2 класів – 2 навчальних заняття по 30 хвилин або 3 - по 20 хвилин;
  • 3-4 класів – 2 навчальних заняття по 45 хвилин або 3 - по 30 хвилин, або 4 - по 20 хвилин;
  • 5-6 класів – 2 навчальних заняття по 45 хвилин або 3 - по 35 хвилин, або 4 - по 25 хвилин;
  • 7-9 класів – 2 навчальних заняття по 45 хвилин або 3 - по 40 хвилин, або 4 - по 30 хвилин, або 5 - по 25 хвилин;
  • 10-11 класів - 3 навчальних заняття по 45 хвилин, або 4 - по 35 хвилин, або 5 по 30 хвилин, або 6 - по 25 хвилин.

До уваги учнів та їх батьків!

З 01 вересня 2023 року освітній процес у Просянському ліцеї буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання. Відвідування учнями закладу освіти упродовж цього періоду заборонено.

Рекомендації учнівству та батьківству щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання у Просянському ліцеї на період з 01 вересня 2023 року

1. З 01 вересня 2023 року освітній процес організується за технологіями дистанційного навчання у синхронному і асинхронному режимах взаємодії (синхронний – режим реального часу, коли учень/учениця спілкуються з вчителем наживо засобами аудіо- відео зв’язку; асинхронний – учні працюють у зручний для себе час, виконуючи роботу, сплановану вчителем через платформу Нові знання.

2. Необхідно мати доступ до мережі Інтернет, смартфон, планшет, ноутбук або персональний комп’ютер, що дають змогу брати участь у відеоконференціях. Якщо всього цього немає, достатньо і звичайного телефону для спілкування з вчителем.

3. Навчальні заняття будуть проводитися за звичайним розкладом, початок уроків – відповідно до режиму роботи закладу освіти у І семестрі! Варто врахувати наступне:

- Уроки, що будуть обов’язково проведені у синхронному режимі (тобто в Zoom, Meet), визначені графіком синхронних онлайн занять. Цей графік ви отримаєте від класних керівників або зможете самостійно ознайомитися з ним на офіційному сайті закладу освіти.

- Учитель сам обиратиме спосіб взаємодії з учнівством і у випадку обрання синхронного режиму (якщо такого уроку немає у графіку синхронних онлайн занять) проведення уроку він інформуватиме про це через електронні щоденники на платформі Нові знання

- Урок у асинхронному режимі – це 45 хвилин часу за основним розкладом, які учень/учениця повинні витратити на опрацювання теоретичного матеріалу, виконання практичного блоку, перегляд матеріалів за посиланнями тощо. Єдине, що відрізняє такий урок від звичайного, - учнівство працює у зручний для себе час і у оптимальному темпі (але не більше 45 хвилин).

4. Засоби комунікації:

- З класним керівником – телефоном, через Нові знання, Viber або інші месенджери, соціальні мережі тощо.

- З учителями: Нові знання, Zoom, Meet

5. Шановне батьківство:

- Створіть максимально комфортні умови для успішного навчання вашої дитини вдома;

- Встановіть чіткий розпорядок дня;

- Обговоріть план виконання завдань із навчальних предметів. Пам’ятайте: щоденно у дитини є всі уроки відповідно до основного розкладу, єдине, що частина цих навчальних занять буде проведена синхронно у взаємодії з учителем, а частина асинхронно – дитина працює самостійно.

- Виробіть свою систему контролю за навчанням і відпочинком дитини;

- Мотивуйте доньку/сина на навчання вдома через схвалення, радість пізнання, нематеріальні бонуси тощо.

У разі виникнення питань просимо Вас звертатись до класного керівника або до вчителя навчального предмета.

Індивідуальні консультації вчителів - телефоном, засобами ел. пошти, або через соціальні мережі в межах його робочого часу.

Перевірка виконаних завдань вчителями здійснюється - щоденно.

Дякуємо, за активну співпрацю.

/Files/images/екологія.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.